Certifikovaný betón, ktorý prežije vás aj ďalšie generácie

Betón najvyššej kvality

Kvalitný a certifikovaný betón je pri výrobe našich betónových oplotení s dlhou životnosťou základnou a podstatnou zložkou

Vyrábame produkty z betónu nie však z obyčajného. V Power Beton je základnou zložkou výhradne kvalitný a certifikovaný betón so slovenskou pečaťou, vďaka ktorému dokážeme vyrábať produkty s extrémne dlhou životnosťou bez minimálneho poškodenia. Od betónových oplotení, dlažieb až po najrôznejšie betónové doplnky do domu či do záhrady.

Chcete sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej…

Sme majstri betonári

Pri výrobe našich produktov z betónu berieme do úvahy aj požiadavky zákazníkov. U nás aj betón môže žiariť farbami. Pomocou pigmentácie ho dokážeme kompletne zafarbiť podľa požiadaviek zákazníkov. Z pôvodného sivého betónu sa tak razom stane prirodzený a elegantný materiál so širokým využitím nielen v oblasti betónových plotov a s nemeniteľnou štruktúrou. Keď betón, tak jedine od Power Beton.

Certifikovaný betón pre rôzne stavby

Akákoľvek výstavba betónových stavieb musí mať kvalitu. Tú vám dokážeme zabezpečiť vďaka certifikovanému slovenskému betónu. Overená kvalita certifikovaného betónu sa, preto pozná už na pohľad. Akékoľvek produkty, ktoré z certifikovaného betónu vyrábame či už sa jedná o dlažby, betónové oplotenia alebo len rôzne doplnky do záhrady všetky sa vyznačujú vysokou kvalitou.

Nami používaný betón je vhodný na použitie pri rôznych typoch stavieb. Od malých produktov až po betónové stavby veľkých rozmerov. Spoznajte kvalitu produktov, ktoré vyrábame z certifikovaného betónu slovenskej značky. Odolnosť a dlhá životnosť je pri našich výrobkov z betónu úplnou samozrejmosťou. O kvalite vás presvedčí aj perfektný vzhľad betónových produktov.

Moderné doplnky z betónu

Keď už máte svoje dom, vysnívané bývanie a veľkú záhradu chcelo by to ešte pár doplnkov. Okrem interiérových doplnkov sa stále viac do popredia dostávajú aj tie exteriérové. Na rozdiel od interiérových sa tie exteriérové musia vyznačovať vysokou kvalitou, aby odolali rôznym vonkajším nástrahám. Preto pri ich výrobe používame kvalitný betón, ktorý sa postará o ich dlhotrvajúcu životnosť bez zmeny štruktúry. Doplnky či dekorácie vám vyrobíme v akýchkoľvek tvaroch aj podľa vašich predstáv. Či už sa jedná o malé doplnky z betónu alebo veľké, ako napríklad zvieratá a podobne, u nás máte istotu, že každý jeden betónový doplnok bude mať punc doživotnej kvality. Sochy, zvieratá či akékoľvek iné doplnky z betónu vám vždy radi vyrobíme.