Moderné betónové oplotenia sú dnes dostupné pre každého

Betónové oplotenia na ochranu

Ochranu aj eleganciu v jednom ponúkajú betónové oplotenia vyrobené z kvalitného a certifikovaného betónu slovenskej kvality

Postaráme sa o vašu ochranu a bezpečnosť. S našimi pevnými oploteniami vám ohraničíme pozemok aj dom. Sme špecialisti na betónové oplotenia, dlažby, pomníky, záhrady na kľúč ako aj betónové stavby. Produkty vyrábame vo vysokej kvalite, aby odolali zubom času, ale hlavne, aby splnili vami požadovaný účel.

Chcete sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej…

S betónovým oplotením od Power Beton nenecháte nič na náhodu

Vďaka pevným betónovým oploteniam, ktoré vám nielen dodáme, ale aj zabezpečíme ich montáž, získate doživotnú kvalitu. Spoľahlivá ochrana, ktorá odolá aj náročným poveternostným podmienkam bez ohľadu na dĺžku betónového oplotenia. Ani krátka ani dlhá vzdialenosť betónového oplotenia nemá totiž vplyv na kvalitu. Power Beton je kvalita. Každý jeden kus betónového oplotenia je vyrobený z certifikovaného a kvalitného betónu slovenskej kvality.

S betónovými oploteniami sa eliminuje vonkajší hluk

Že sú nami vyrábané betónové oplotenia pevné a kvalitné je samozrejmosť. Okrem toho sú však výrazným estetickým prvkom, ktorý plnohodnotne dopĺňa vizuálnu časť domu, dvoru či záhrady. Čo je však veľmi podstatné a dôležité, je to, že nami vyrábané a dodávané betónové oplotenia sa postarajú o elimináciu vonkajšieho hluku.

Vyrábame ich totiž z vibroliateho betónu, ktorý sú oproti bežným oploteniam vyrábaným z polosuchého betónu pevnejšie a trvácnejšie. Pri výrobe vystužujeme betón betonárskou oceľou hrúbky 6 a 8 mm. Všetky nami vyrábané betónové oplotenia spĺňajú normu STN EN 12839, čo v praxi znamená, že dosahujú najvyššiu úroveň kvality. Za vašim betónovým oplotením sa môže udiať čokoľvek, ale váš pokoj sa tým nenaruší.

Moderné betónové oplotenia

Pri výrobe našich výrobkov dbáme na množstvo faktorov. Nielen na tie bezpečnostné a funkčné, ale aj na tie architektonické a vizuálne. To znamená, že aj betónové oplotenia  dokážeme vyrábať v rôznych farebných odtieňoch, ktoré kľudne môžu byť, aj vo farbách vašej fasády, aby tak znásobili celkový vizuálny efekt. Čo je však pre našich zákazníkov podstatné a dôležité, je spôsob, akým farebné odtiene na betónových oploteniach vykonávame. U nás betón nenatierame. Používame jeho pigmentáciu, vďaka ktorej sa farebnosť oplotení nemení. Farebné betónové oplotenia vyrábame z farebnej zmesi, a tak docielime farebnosť aj v priereze a nielen na povrchu. Pri výbere odtieňa vám odporúčame navštíviť aj našu vzorkovú predajňu v Bobrove. Kladieme dôraz na rýchle dodanie a odbornú montáž.