Kvalitné a moderné oplotenie z certifikovaného betónu

Oplotenie pre dom aj záhradu

Doprajte si oplotenie, ktoré sa postará o vaše súkromie a rovnako aj ochranu a bezpečnosť pred vonkajším svetom

Pre vytvorenie si svojho kútika na záhrade alebo kdekoľvek na pozemku je potrebné kvalitné oplotenie. Dĺžka či šírka nie sú podstatné. Dôležitá je kvalita oplotenia, aby táto investícia bola jednorazová a zostala aj pre ďalšie generácie. To vám vieme zaručiť vďaka našim produktom vyrábaným z kvalitného slovenského a certifikovaného betónu. Kvalitné oplotenie vyrobíme z betónu, ktorý je stále považovaný za najpevnejší a najkvalitnejší materiál.

Chcete sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej…

Sme majstri betonári

Kvalitným osadením oplotenia sa postaráme o to, aby ste mali dostatok súkromia na pozemku a neboli ničím a nikým rušení. Aby toho nebolo málo, oplotenie vám dodáme vo vami vybranej farbe. Produkty dodávame po celom Slovensku a veríme, že sa aj vy stanete našim spokojným zákazníkom.

S oplotením od Power Beton je kvalita zaručená

Oplotenie bez rozdielu veľkosti plochy. Či už potrebujete zabezpečiť oplotenie domu, záhrady alebo iného pozemku vždy sú tu pre vás skúsení špecialisti z Power Beton. Sme špecialisti na betónové ploty, oplotenia, ale aj betónové stavby, pomníky či záhrady na kľúč.

Postaráme sa o moderné a kvalitné oplotenie, ktoré odolá rôznym nástrahám od výkyvov počasia až po zub času. Kvalitu výroby zabezpečujeme využívaním čisto kvalitných materiálov. Nemiešame do betónu nič, čo tam nepatrí ani nič, čo má nízku kvalitu. Certifikované materiály, ktoré používame pri výrobe sú pre nás samozrejmosťou. Za kvalitou si stojíme, pretože vieme, že oplotenie je súčasťou vášho domu, ktorý má byť chránený a ktoré vám dodá pocit väčšieho súkromia.

Vyberte si oplotenie podľa svojich predstáv

V Power Beton si môžete vybrať už realizované oplotenie alebo navrhnúť vlastné. Už nie je potrebné mať všetko rovnaké, ako naši susedia. Originalite sa medze nekladú. Vlastný návrh oplotenia neznamená, že vás to bude stáť veľa peňazí. Kvalita betónu je rovnaká pri vašom návrhu aj pri širokej ponuke našich oplotení. V našej ponuke nájdete množstvo zaujímavých  vzorov oplotení od štiepaných, imitovaných, okrasných či prepletaných. Klasika v podobe tehličiek nikdy neomrzí a zaiste vás zaujme aj vzor v podobe vĺn. Kľudne však príďte s vašim vlastným návrhom oplotenia či už sa to bude týkať vzoru alebo farebnosti. Radi vám oplotenie nafarbíme pomocou pigmentácie, ktorá zaručuje, že farba na betóne vám nevybledne a bude trvalá.