Vyberte si kvalitný a moderný betónový plot, ktorý vydrží

Betónový plot od Power Beton

Kvalitne vyrobený a namontovaný betónový plot sa postará o vašu ochranu a zostane tu po vás aj pre ďalšie generácie

Sme majstri betonári, ktorí pri svojej práci vytvárajú hotové umelecké diela. Keďže vyrábame betónové ploty aj podľa návrhov našich zákazníkov, každý betónový plot sa stáva originálnym dielom. Precízne vytvárame každý jeden diel podľa želaní našich zákazníkov. Betón patrí medzi najspoľahlivejšie stavebné materiály s extrémne dlhou životnosťou. Naše produkty sú toho dôkazom.

Chcete sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej…

S betónovým plotom od Power Beton nenecháte nič na náhodu

Pri práci pracujeme výhradne s kvalitnými materiálmi, a preto aj naše produkty, ako napríklad betónový plot či iné sú vyrábané z vibroliateho betónu. Jednotlivé dielce vystužujeme betonárskou oceľou hrúbky 6 mm a stĺpiky betonárskou oceľou v hrúbke až 8 mm. Predstavy našich zákazníkov pretavujeme do reality a ich spokojnosť s výsledkom našej práce je pre nás prvoradá.

Navrhnite si betónový plot

Možnosti sú nekonečné a ani vy nemusíte mať rovnaký plot, ako vaši susedia. Dokonca ho nemusíte mať ani taký, aký nájdete v katalógu. Dnešné možnosti nám dovoľujú vytvoriť betónový plot podľa predstáv svojich budúcich majiteľov. Originalita a fantázia niektorých betónových plotov je fantastická.

Zákazník si navrhne svoje betónový plot a my sa postaráme o to, aby bola nielen výroba a dodanie, ale aj montáž rýchlo a odborne realizovaná k spokojnosti zákazníka. U nás si zákazník nenavrhuje iba tvar či veľkosť betónového plotu. U nás si zákazník navrhuje aj konkrétnu farbu svojho plotu. Nebojte sa, betón u nás nenatierame. Farebnosť zabezpečujeme pigmentáciou. Tak, ako vám vydrží betónový plot od nás dlhé roky, rovnako vám vydrží aj farba.

Široká využiteľnosť betónových plotov

Extrémne výkyvy počasia zažíva svet stále častejšie, a preto netreba zbytočne špekulovať pri niektorých výstavbách. Betón je kvalita, ktorá vydrží aj extrémne výkyvy počasia. Akýkoľvek pozemok si, preto zaslúži betónový plot vyrobený z certifikovaného betónu. Power Beton je zárukou toho, že dostanete najkvalitnejší betónový produkt na slovenskom trhu. To však nie je všetko. Vyrobili sme už mnoho betónových plotov v rôznych tvaroch, farbách aj veľkostiach. Vieme však, že okrem kvalitnej výroby je potrebná aj odborná montáž. Naši pracovníci to vedia tiež, a preto, každý jeden betónový plot je osadzovaní odborne a kvalitne. Naše betónové ploty, tak dokážeme osadiť na akomkoľvek mieste. Máme k tomu odborný personál a špičkové pracovné nástroje.